KLIMA blog | KLIMAguru.cz

URL: https://www.klimaguru.cz/blog/


Hodnocení obchodu na Zboží.cz

KLIMA blog

Blog o produktech pro úpravu vzduchu. Chcete vědět, co je u nás nového? Na našem blogu přinášíme nejen info o klima novinkách, ale i různé rady, tipy a zajímavosti z celého světa. Nemohou chybět ani recenze či představení vybraných produktů.

Pořiďte si novou čističku vzduchu Airbi a získejte zpět cashback v hodnotě až 4 000 Kč!
 
Začátkem roku 2023 vstupují v platnost nové podmínky zveřejňování recenzí uživatelů. Každý prodejní nebo produktový web nyní musí transparentně uvádět, jestli zákaznické recenze svých produktů ověřuje nebo ne. Přečtěte si, jak to máme my.
 
Pobyt ve vytápěných místnostech může být nejen nepříjemný, ale i zdravotně závadný. Jednou z hlavních příčin je nízká vlhkost vzduchu. Optimální vlhkost je asi 45%, přičemž v mnoha našich domácnostech v zimních měsících klesá pod hladinu 20%. Co vlastně nízká hodnota vlhkosti vzduchu způsobuje a proč bychom měli zvlhčovat?
 
Každý zná ten příjemný pocit po letní bouřce, kdy vlastně dýcháme čistý a příjemně vlhký vzduch. V našich domácnostech je naproti tomu situace zcela opačná. Stačí se podívat jen proti světlu a vidíme tisíce drobných částic, které se postupně usazují na okolní nábytek. Co vlastně dýcháme?
 
PLASMA SYSTÉM je unikátní technologie, kterou jsou vybaveny nejnovější přístroje pro úpravu vnitřního klima. Díky ní mohou přístroje útočit na viry šířené vzduchem, rozkládat je a bránit tak jejich působení na lidský organismus.
 
Filtry HEPA typu jsou nejdůležitější součástí každé čističky vzduchu. Existuje několik tříd tohoto typu filtru a platí, že čím je vyšší číslo v názvu, tím méně částic filtrem projde. Podívejte se na srovnání účinnosti jednotlivých tříd:
 
Jaké jsou optimální časy a teploty při vaření SOUS-VIDE? Do našeho blogu jsme sepsali podmínky přípravy pro stupeň propečení medium, pokud není uvedeno jinak. Pokud chcete vědět více, tak klikněte pro zobrazení celého článku.
 
Na trhu se dnes objevuje několik typů zvlhčovačů vzduchu, které pracují na různém principu, tím mezi nimi také vznikají rozdíly, které se Vám pokusíme názorně vysvětlit v níže uvedené tabulce.
 
Elektrické aroma difuzéry jsou již dlouho velmi oblíbené v zahraničí, v posledních letech ale poptávka po nich roste i v Česku. K tomu nejlepšímu, co je u nás k dostání, patří difuzéry české značky Airbi. Jejich přístroje šetrně šíří vůni buď pomocí přirozeného odparu nebo ultrazvukové technologie.
 
Metoda úpravy pokrmů sous-vide je stále více populární i v našem regionu. Už jste o ní také slyšeli, ale pořád nevíte, jak vlastně funguje? Připravili jsme pro vás článek, ve kterém se dočtete o výhodách sous-vide oproti tradičnímu vaření.
 
Kvalitní čistička si hravě poradí se škodlivinami, které vám doma poletují ve vzduchu. Zachytí viry, bakterie, plísně nebo třeba pyly. Tyto nečistoty se při běžném provozu domácnosti dostávají do vašeho těla a způsobují pěknou neplechu - třeba potíže s...