Specialista na vnitřní klima - doporučuje nás přes 20.000 spokojených zákazníků! | KLIMAguru.cz

URL: https://www.klimaguru.cz/texty/slevove-kupony-darkove-certifikaty/4/


Hodnocení obchodu na Zboží.cz

Slevové kupóny (dárkové certifikáty)

Návod a informace o použití dárkových certifikátů (slevových kupónů)

Zákazníci tohoto internetového obchodu mají možnost při nákupu použít tzv. dárkový certifikát. Tento dárkový certifikát (neboli slevový kupón) může mít různou hodnotu a je vždy opatřen unikátním kontrolním kódem. Dárkový certifikát může být také vytištěn na papír, na kterém je potom vyznačena hodnota certifikátu a jeho kontrolní kód.

Dárkové certifikáty (slevové kupóny) může zákazník získat jedním z těchto způsobů:

  • zakoupením osobně u provozovatele
  • jako dárek k objednanému zboží
  • nákupem přes internetový obchod provozovatele
  • z dalších reklamních akcí provozovatele

Použití dárkových certifikátů (slevových kupónů)

Zákazník může dárkový certifikát použít buď při osobním placení v provozovně provozovatele a to předložením originálu dárkového certifikátu (ten bude následně zničen) a nebo při provádění objednávky v tomto internetovém obchodě. Pokud chce zákazník využít certifikát v internetovém obchodu, pak musí mít vytvořen svůj zákaznický účet a ke svému účtu musí být přihlášený. Následně při potvrzování objednávky (na stránce pokladny, kde si vybírá způsob platby) zadat kontrolní kód do příslušně označeného pole a potvrdit toto kliknutím na tlačítko "Uplatnit slevu".

V rámci jednoho nákupu lze využít vždy jen jednoho certifikátu. Zakoupené certifikáty není možné vyměnit zpět na peníze a ani požadovat dorovnání do hodnoty certifikátu, pokud je celková výše objednávky nižší než hodnota certifikátu. Certifikát lze použít jen jednou pokud není uvedeno jinak, nelze ho dělit na části a použít na více nákupů. Platnost certifikátu je vždy 1 rok, pokud není na certifikátu uvedeno jinak.

Bezpečnost

Kód certifikátu prosím chraňte před cizími osobami. Po použití kódu certifikát pozbývá platnost. Za ztracené nebo ukradené kódy provozovatel tohoto obchodu neodpovídá.

Provozovatel tohoto internetového obchodu si vyhrazuje právo na změnu těchto pravidel. O případných změnách budou majitelé certifikátů včas informováni.